Opis stanowiska pracy

Dobrze nam idzie i chociaż na różnych stanowiskach jest nas już w całym kraju ponad 7000, to wciąż potrzebujemy nowych mocy. Dlatego szukamy partnera do naszej ekipy na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Łódź

Czego się po Nas spodziewać?

  • Stabilnego zatrudnienia na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez naszą firmę
  • Praca w systemie zmianowym
  • Atrakcyjnego wynagrodzenia podstawowego
  • Premii za efektywność pracy
  • Premii frekwencyjnej
  • Premii za wypracowany staż pracy
  •  40% dodatku za pracę w porze nocnej
  • Wydłużonej przerwy w czasie pracy
  • Do 1500 zł za program poleceń pracowniczych
  • Posiłku za 1 zł
  • Bezpłatnego dojazdu na terenie Łodzi
  • Rabatu pracowniczego na zakupy w sieci MediaExpert
  • Dodatkowego pakietu bonusów/benefitów w tym dofinansowanej karty Mulisport
  • Ubezpieczenia PZU dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Organizacji spotkań pracowniczych np. Wigilia

Czego spodziewamy się po Tobie:

  • Fizyczne przyjęcia towaru do magazynu
  • Weryfikacja towaru na podstawie dokumentacji magazynowej
  • Umiejętności obsługi skanera
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku magazyniera

Zapraszamy!

Zespół Kariera Media Expert

Jesteśmy firmą handlową branży RTV/AGD/ KOMPUTERY o ugruntowanej i silnej pozycji na... rynku. Otrzymaliśmy nominację do tytułu Solidny Pracodawca Roku ponieważ naszą największą wartością są ludzie.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Logistyka , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inne