Albéa Poland Sp. z o.o.

Magazynier

Od: Albéa Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Albea Group jest jednym z wiodących na świecie producentów opakowań zapewniających szeroki zakres rozwiązań dla producentów opakowań do makijażu, perfum, pielęgnacji skóry i higieny ust, pompek do aerozoli oraz sztywnych opakowań plastikowych.

W naszych zakładach produkcyjnych Albea w Łodzi wytwarzamy tuby i elementy plastikowe dla czołowych firm z sektora FMCG.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: ŁÓDŹ - WIDZEW

Opis stanowiska:

  • Rozładunek i załadunek samochodów
  • Przyjmowanie dostaw surowców do magazynu
  • Wydawanie surowców na produkcję zgodnie z zapotrzebowaniem
  • Prowadzenie rejestru przepływu materiałów w systemie magazynowym
  • Inwentaryzacja ciągła materiałów znajdujących się w magazynie
  • Współpraca z Wydziałem Produkcji i Kontrolą Jakości
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki
  • Praca ze skanerami

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia UDT do kierowania wózkami widłowymi – warunek konieczny
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym
  • Znajomość procesu gospodarki magazynowej
  • Znajomość systemu SAP - mile widziana
  • Zaangażowanie, umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z Albea.
  • Ciekawą pracę w rozwijającym się zakładzie.
  • Możliwość zdobycia nowej wiedzy oraz rozwoju zawodowego.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych i system premiowania.

Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o przesłanie oferty zawierającej CV i list motywacyjny w języku polskim za pomocą opcji "Aplkuj".