Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/10/2018.

Magazynier

Liszki, małopolskie

ATERIMA

Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków należeć będzie:
  • zbieranie i pakowanie zamówień
  • załadunek i rozładunek towaru
  • przygotowanie towaru do wysyłki
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej

  • nie masz przeciwwskazań do wykonywania pracy fizycznej
  • posiadasz doświadczenie w pracy na magazynie
  • posiadasz dojazd do miejsca pracy: ul. Sportowa, Balice

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie na poziomie 2775 zł brutto(1 miesiąc) ,po okresie próbnym 2919 zł brutto
  • pracę od poniedziałku do piątku (9:30 - 17:30)

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia,... wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka