Opis stanowiska pracy

Jesteśmy spółką-córką rodzinnego przedsiębiorstwa z Austrii o 180-letniej tradycji. Stosując najszybsze i najnowocześniejsze w branży rozwiązania logistyczne na skalę europejską oraz innowacyjne usługi oferujemy niewiarygodnie duży wybór ponad 150.000 starannie wyselekcjonowanych artykułów dla branż. Wszystko to czyni z firmy Schachermayer lidera w branży sprzedaży hurtowej dla zakładów rzemieślniczych, przemysłu obróbki drewna, metalu i szkła, projektantów oraz architektów.

W związku z dalszym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

MAGAZYNIER

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • przyjmowanie i wydawanie towaru
  • przygotowywanie towaru i dokumentacji wysyłkowej
  • dbałość o porządek i lokalizowanie towaru zgodnie z dokumentacją

Od kandydata oczekujemy:

  • rzetelności, dokładności
  • umiejętności pracy w zespole
  • uprawnień na wózki widłowe bez wysokiego składu – posiadanie będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę;/ od poniedziałku – do piątku /
  • W okresie pandemii COVID – 19 praca w systemie dwuzmianowym (tydzień) w zakresie godzin 6:00 – 14:00; 11.00 – 19:00
  • Wynagrodzenie podstawowe plus premie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach organizacji;
  • Budżet na szkolenia;
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Świadczenie urlopowe
  • Przyjazna atmosfera w pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy spółką-córką rodzinnego przedsiębiorstwa z Austrii o 170-letnie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/01/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji, Praca Logistyka