Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • załadunek/rozładunek pojazdów dostawczych;
  • odbiór towaru z linii produkcyjnej;
  • przewożenie towaru wewnątrz magazynu;
  • utrzymanie porządku na magazynie;
  • przestrzeganie zasad BHP.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy w obszarach magazynowych;
  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych (z UDT);
  • gotowości do pracy na II zmiany (6-14, 14-22);
  • własnej inicjatywy w podejmowaniu i rozwiązywaniu problemów codziennej pracy;
  • odpowiedzialności, rzetelności.

Mamy do zaoferowania:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z naszym Klientem;
  • pracę na cały etat;
  • interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • stałe wynagrodzenie;
  • miesięczne premie;
  • możliwość nabycia doświadczenia w obszarach magazynowych;
  • pakiet benefitów tj: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe.

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 13-letnim... doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie