Timing Uitzendteam BV
Timing Uitzendteam BV Timing Uitzendteam BV Timing Uitzendteam BV

Poszukujesz pracy za granicą na baaaaardzo długi okres czasu? Sprawdź co możemy Ci zaoferować!

Timing EU Services poszukuje zmotywowanych osób na stanowisko:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Holandia, Geldermalsen

Praca polega na segregacji różnego rodzaju paczek, są to głównie części samochodowe.

Pracujesz po południu bądź nocą;

Zapewniamy podwyżki!

WYMAGANIA:

  • Mile widziane prawo jazdy,
  • dobra kondycja fizyczna,
  • dyspozycyjność na dłuższy okres czasu;

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • segregacja paczek
  • rozładunek/załadunek

OFERUJEMY:

  • Zakwaterowanie;
  • Transport;
  • Cotygodniowe wypłaty;
  • Ubezpieczenie;
  • Buty robocze;
  • Opiekę polskiego koordynatora;
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.