Opis stanowiska pracy

bama ...
POLSKA Sp. z o.o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą branży obuwniczej i chemicznej należącą do międzynarodowej firmy rodzinnej S.C. Johnson.
S.C. Johnson jest jednym z największych producentów wiodących marek gospodarstwa domowego.
Do naszego zakładu pracy w Gorzowie Wielkopolskim poszukujemy osób na stanowisko:

MAGAZYNIER

Opis roli:
Rola ta związana jest z wykonywaniem zadań związanych z przyjmowaniem do magazynów, przechowywaniem oraz wydawaniem z magazynów materiałów, wyrobów zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami magazynowania oraz dokumentacją.

Zakres odpowiedzialności:
-przyjmowanie do magazynu wyrobów, ich przechowywanie oraz wydawanie,
- sporządzanie dokumentacji magazynowej obrotu materiałowo-towarowego,
- przyjmowanie i wydawanie do magazynu wyrobów po przeprowadzeniu kontroli zgodności ilościowej, jakościowej i artykułowej,
- przyjmowanie w stany magazynowe Spółki towarów dostarczanych przez dostawców zewnętrznych.

Wymagania

Wymagania:
- uprawnienia UDT do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych z wyłączeniem specjalizowanych, kat. II WJO
- wykształcenie średnie,
- mile widziane doświadczenie na stanowisku magazyniera,
- mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej,
- motywacja i zaangażowanie.

Oferujemy:
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
- 2 zmianowy system pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.97 Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz.926 ze zm.“

Prezentacja firmy

Firma z udziałem kapitału zagranicznego branży obuwniczej .

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie