Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie dostaw, załadunek i rozładunek transportów (wózek, suwnica), przygotowanie i kontrola produktów gotowych do wysyłki
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej, sporządzanie raportów, ewidencja przychodów i rozchodów,
  • systematyczna kontrola stanów magazynowych, kontrola zapasów, zamawianie i uzupełnianie stanów,
  • zarządzanie gospodarką odpadów, opakowań,
  • planowanie wysyłek i zamawianie transportów
  • dbałość o porządek w magazynie

Wymagania:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziane uprawnienia operatora wózka widłowego, suwnicy
  • dobrej organizacji pracy,
  • dokładność, skrupulatność, odpowiedzialność
  • zaangażowania i chęci do pracy,
  • umiejętności pracy w zespole
  • umiejętności obsługi podstawowych programów Windows,

Co oferujemy:

  • stabilną i ciekawą pracę na umowę o pracę w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwości rozwoju
  • pozytywną atmosferę pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z branży produkcyjnej ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Praca na produkcji, Praca Inne