Gi Group Poland S.A.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Magazynier

Miejsce pracy: Gliwice
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • dostawa komponentów na magazyn i linię produkcyjną
  • przepakowywanie komponentów
  • czyszczenie i kompletacja opakowań
  • załadunek i rozładunek towaru
  • obsługa wózka ciągnikowego i wózka widłowego

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • uprawnień na wózki widłowe wydane przez UDT
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • dyspozycyjności do pracy w systemie III-zmianowym
  • chęci nauki

CO OFERUJEMY?

  • umowę o pracę tymczasową
  • atrakcyjną stawkę godzinową + premię
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość zatrudnienia w strukturach naszego klienta
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy na wózkach widłowych
  • pracę w systemie trzyzmianowym
  • miłą atmosferę

tel. 508 040 182
e-mail: miroslawa.grabowska@gigroup.com.pl]]>
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.