ManpowerGroup Sp. z o.o.

Magazynier

Miejsce pracy: Gliwice

Oferta:

  • Umowa o pracę od początku zatrudnienia
  • Atrakcyjny system premiowy - do 450 zł brutto miesięcznie
  • Dodatek 200 zł za przepracowaną sobotę
  • Dofinansowanie stołówki
  • Benefity Manpower - karta MultiSport, opieka medyczna Medicover

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego
  • Uprawnienia na wózek widłowy UDT - mile widziane
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym

Zadania:

  • Przyjmowanie, kontrola i wydawanie towarów zgodnie z zamówieniem
  • Załadunek dostaw do wysyłki, rozładunek
  • Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy
  • Zasilanie linii produkcyjnych - wydanie i pobieranie komponentów zgodnie z zmówieniem, praca ze skanerem i systemem SAP

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials