Magazynier

MIEJSCE PRACY: Gdynia
PGZ Stocznia Wojenna to przedsiębiorstwo z prawie stuletnią tradycją działalności i jednocześnie część największego w Polsce (i jednego z największych w Europie Środkowo-Wschodniej) koncernu obronnego, tj. Polskiej Grupy Zbrojeniowej.
  • Poszukujemy specjalistów z wielu dziedzin związanych z okrętownictwem i branżą obronną, oferując pracę w firmie z ogromną tradycją i przy projektach o istotnym znaczeniu dla bezpieczeństwa RP
  • Jednym z naszych flagowych projektów jest budowa nowoczesnych wielozadaniowych fregat dla Marynarki Wojennej RP. We współpracy z doświadczonymi zagranicznymi partnerami budujemy okręty, które pozwolą naszej Marynarce Wojennej na realizację szerokiego spektrum zadań na morzu, w tym m.in. zabezpieczyć nasze szlaki żeglugowe i polską infrastrukturę krytyczną. Okręty wpłyną na zwiększenie potencjału bojowego Sił Zbrojnych RP, ale także będą stanowić istotny wkład Rzeczypospolitej Polskiej do wspólnych działań w Sojuszu Północnoatlantyckim.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie zasadnicze lub techniczne
  • Doświadczenia w pracy na stanowisku magazyniera
  • Uprawnienia na wózki widłowe i akumulatorowe
  • Uprawnienia na suwnice sterowane z poziomu roboczego – mile widziane
  • Uprawnienia cięcia gazowego i szczepienia elektrycznego – mile widziane
  • Uprawnienia obsługi dźwigów towarowo – osobowych – mile widziane
  • Umiejętności obsługi systemu ERP
  • Umiejętność obsługi wózków paletowych, przewijarek kablowych, maszyn do cięcia, itp.

Zadania:

  • przyjmowanie materiałów do magazynu zgodnie z dokumentacją dostawy oraz kierowanie materiałów do odbioru jakościowego,
  • przygotowywanie i wydawanie materiałów wydawanie materiałów na podstawie dokumentów rozchodowych,
  • przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji i porządku w przechowywaniu dokumentów magazynowych,
  • kontrola zgodności rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym,
  • udział w inwentaryzacjach
  • obrót surowcami wtórnymi
  • wykonywanie prac związanych z gospodarką odpadami komunalnymi
  • przestrzeganie przepisów BHP i zasad dozoru technicznego

Oferujemy:

  • równowagę pomiędzy pracą zawodową i życiem prywatnym
  • stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia
  • umowę o pracę
  • świadczenia socjalne z ZFŚS („wczasy pod gruszą”, dofinansowanie do kart MultiSport, okolicznościowe świadczenia dla pracowników i dzieci pracowników i inne)
  • możliwość wniesienia energii, nowych pomysłów i zaangażowania
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".
PGZ Stocznia Wojenna Sp. z o. o. PGZ Stocznia Wojenna Sp. z o. o. PGZ Stocznia Wojenna Sp. z o. o. PGZ Stocznia Wojenna Sp. z o. o. PGZ Stocznia Wojenna Sp. z o. o. PGZ Stocznia Wojenna Sp. z o. o.