Magazynier

Bytom, (k. Zabrze, Chorzów, Katowice), śląskie

Petralana S.A.

Opis stanowiska pracy

  • przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu,
  • kompletowanie dostaw zgodnie z zamówieniami,
  • odpowiedzialność za utrzymanie porządku i przechowywanie towaru zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • obsługa urządzeń technicznych i mechanicznych zw. z obsługą magazynów.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie,
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego oraz wymiany butli gazowych,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • zaangażowanie w pracę, dokładność i rzetelność.

Prezentacja firmy

Firma produkcyjna z branży termoizolacyjnej

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Logistyka , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Inne