Opis stanowiska pracy

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na następujące stanowisko:

MAGAZYNIER

Miejsce Pracy: Bydgoszcz

Oczekiwane doświadczenie zawodowe i kwalifikacje:

  • doświadczenie w pracy w magazynie min. 2 lata
  • wymagane zaświadczenie o niekaralności
  • umiejętność pracy oraz uprawnienia na suwnice z poziomu „0”
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (2 zmiany)
  • nienaganny przebieg pracy

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dobrą atmosferę w pracy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatkami/ kandydatami.

Prezentacja firmy

STAPPERT jest wiodącym europejskim dystrybutorem produktów długich wykon... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie, Praca Praca fizyczna, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy