Opis stanowiska pracy

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• prowadzenie gospodarki magazynowej wg odpowiednich procedur

• praca na wewnętrznych systemach zgodnie z przyjętymi standardami firmy

Od Kandydatów oczekujemy:

• wykształcenia minimum średniego technicznego

• prawa jazdy kat. B

• znajomości języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie podstawowym

• znajomość technik sprzedaży oraz doświadczenie w branży motoryzacyjnej i/lub gospodarce magazynowej będzie dodatkowym atutem

• bardzo dobrej organizacji pracy

• samodzielności i kreatywności w poszukiwaniu rozwiązań

• zdolności komunikacyjnych

• współpracy w zespole

Oferujemy:

• interesującą pracę w renomowanej firmie

• perspektywy rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

• atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz pakiet benefitów

Prezentacja firmy

Spółka Sobiesław Zasada Automotive powstała w 2010 roku jako efekt konso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca na magazynie