Opis stanowiska pracy

Do pracy w magazynie wyrobów gotowych poszukujemy osoby do pracy w pełnym wymiarze godzin, od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
Magazyn wysokiego składowania wyrobów gotowych (klimatyzacja- wentylacja i audio).
Przyjęcia i wydania towarów, skanowanie kodów kreskowych, prowadzenie gospodarki magazynowej w systemie SAP.
obsługa wózków widłowych.
udział w inwentaryzacjach cząstkowych i rocznych.

Wymagania

wykształcenie średnie
doświadczenie w pracy w magazynie ok 3- 5 lat
dobre nawyki i warsztat pracy w nowocześnie zarządzanym magazynie, wspieranym za pomocą nowoczesnych narzędzi i usprawnień technicznych w pracy (skanery, podnośniki itp.)
znajomość dokumentacji magazynowej
znajomość przepisów BHP dot pracy w magazynie
wysokie umiej pracy zespołowej
swobodna obsługa komputera

Prezentacja firmy

KLIMA-THERM, firma założona w 1996 roku w Polsce, dziś stanowi Gr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
min 8 lat
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka