Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą o globalnym zasięgu, światowym liderem w produkcji urządzeń przeznaczonych do zabawy i wypoczynku oraz sprzętu rekreacyjnego i sportowego. Oferujemy szeroki asortyment produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb dla osób w każdym wieku.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego
  • Rozładunek i załadunek towaru, przygotowanie do wysyłki, kompletacja, pikowanie towaru
  • Pakowanie, zasilanie linii produkcyjnych, prace magazynowe, udział w inwentaryzacji
  • Współpraca z innymi działami

Wymagania

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych oraz doświadczenie w obsłudze wózków (czołowe i/lub boczne)
  • Doświadczenie na magazynie, mile widziane w zakładach produkcyjnych
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Łatwość uczenia się
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dynamizm w działaniu, operatywność i zaangażowanie
  • Umiejętność obsługi komputera

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Pracę w zgranym zespole
  • Dodatkowe benefity: ubezpieczenie na życie, karta sportowa, fundusz socjalny
  • Pracę w systemie dwuzmianowym

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą o globalnym zasięgu, światowym liderem w produkcji urządz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie