Opis stanowiska pracy

PRACOWNIK PRODUKCJI 3 WAKATY

1. Pracownik Produkcji
2. Operator Prasy Krawędziowej
3. Operator Lasera CNC

Szukamy kandydata do pracy w magazynie, w procesie produkcji, w ogólnopolskiej firmie mającej swój oddział w Olsztynie.
Jeżeli chcesz pracować w firmie, dla której pracownicy to największa wartość, a ich zaangażowanie i kompetencja mają bezpośredni wpływ na wyniki i sukcesy firmy i partnerów. Chcesz wspólnie tworzyć sprzyjające i bezpieczne środowisko pracy.

CZEKAMY NA TWOJE CV!!!

Oferujemy:

- umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie, (dla osób bez UDT na wózki widłowe, praca na zlecenie do momentu ukończenia kursu - potem umowa o pracę), z atrakcyjnym rynkowym wynagrodzeniem

- nadgodziny w pracy weekendowej 100% stawki podstawowej

- atrakcyjne warunki zatrudnienia, ewaluacja stanowiska raz na 12 miesięcy

- szeroki pakiet socjalny (program Kafeteria MyBenefit, dofinansowanie wczasów i świąt, dodatkowe ubezpieczenie na życie grupowe, pakiet medyczny - opcjonalnie)

- możliwość rozwoju zawodowego

- dobrą atmosferę pracy

Wymagania

Jeżeli posiadasz:

- co najmniej roczne doświadczenie w pracy w magazynie lub produkcji

- uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnic z poziomu roboczego (UDT), albo jesteś zmotywowany by poszerzyć swoje kwalifikacje w tym kierunku.

- znajomość rysunku technicznego

- jesteś gotowy do pracy w systemie trójzmianowym

dodatkowo:

- doświadczenie w pracy z czytnikami do obsługi systemów magazynowych

Prezentacja firmy

ITZU Polska jest częścią Grupy ITZU Jobs NV z siedzibą w Belgii. Od lat ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji