Agencja Zatrudnienia KS Service

Magazynier - zarobki nawet 2 960 zł brutto!

Miejsce pracy: Poznań, Swarzędz, Rabowice, Paczkowo, Zalasewo

Wszystkiego Cię nauczymy!

Poszukujemy do naszego zespołu energicznej osoby, która dokładnie wykonuje swoje zadania i będzie gotowa do pracy III zmianowej. Z nami zdobędziesz swoje pierwsze doświadczenie!

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie i premie. Gwarantujemy sprzęt niezbędny do pracy oraz odzież roboczą. Jeżeli będziesz chętny, to będziesz mógł wyrobić extrapłatne nadgodziny. Na początek proponujemy Ci również szkolenie wdrażające.

Twoje zadania:

kompletowanie zamówień zgodnie z najnowszym zapotrzebowaniem.

Nie czekaj, aplikuj! Jeżeli masz jakieś pytania, to zachęcamy do kontaktu pod numerem: 506 561 859.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.