Magazynier - Zaopatrzeniowiec

PW MIZAN Sławomir Ossowski

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

  • Samodzielne prowadzenie gospodarki magazynowej na potrzeby firmy (zakupy towaru, zaopatrzenie budów, rozliczenia pracowników z powierzonego materiału, przeprowadzanie inwentaryzacji)
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania
  • Praca na terenie Trójmiasta
  • System premiowy

Wymagania

  • Znajomość programu magazynowego oraz zasad prowadzenia gospodarki magazynowej.
  • Mile widziana znajomość branży elektrycznej, hydraulicznej, budowlanej
  • Wykształcenie średnie
  • Min. 1 rok doświadczenia w samodzielnej pracy
  • Czynne prawo jazdy kat. "B"

Prezentacja firmy

prowadzimy usługi remontowo - budowlane, usługi pogotowia lokatorskiego,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie, Praca Zakupy / Zaopatrzenie