Magazynier z uprawnieniami UDT

Gi Group Poland S.A.

Pszczyna, śląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Pszczyna
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kompletowanie  towarów według zamówienia klienta oraz właściwe zabezpieczanie do transportu
  • przyjęcia towarów/zwrotów
  • załadunki/rozładunki naczep
  • oklejanie towaru etykietami transportowymi
  • załadunki kontenerów: załadunki na paletach lub luzem
  • relokacje towaru na regałach zgodnie z logiką WMS
  • sortowanie palet EURO wg. klasy, przewożenie na Produkcję
  • prace porządkowe

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • znajomość  systemów magazynowych
  • sumienność, dokładność
  • umiejętność pracy zespołowej
  • dyspozycyjność do pracy w godzinach 6:00 – 14:00 / 7:00 – 15:00 / 10:00 – 18:00

CO OFERUJEMY?

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • wynagrodzenie podstawowe (na okres próbny)  w wysokości 3500 brutto
  • Premia 800 – 1200 zł brutto za frekwencję i poziom zaangażowania
  • Premia roczna w wysokości 40% wynagrodzenia rocznego
  • Premia do 200 zł za terminowość, realizacje wskaźników
  • Premia za dodatkowe załadowanie kontenerów na eksport 400 zł brutto
  • system szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego
  • Karta Lunchowa (1400 zł rocznie)
  • Karta Benefitowa (260 zł rocznie)
karty Multisport, korzystny pakiet ubezpieczenia grupowego

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.