Magazynier z uprawnieniami UDT

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki, łódzkie

Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki

Oferta:

  • Współpraca na podstawie umowy o pracę
  • Stawka miesięczna + dodatki do wynagrodzenia
  • Bezpłatny dojazd pracowniczy (ze Zgierza, Ozorkowa, Łodzi, Pabianic, Poddębic, Ksawerowa)
  • Benefity Premium (karta sportowa, dodatkowe ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, akcje promocyjne)
  • Przyjazna atmosfera w miejscu pracy
  • Praca w znanej i cenionej firmie
  • Możliwość nawiązania stałej współpracy
  • Opieka Konsultanta Manpower

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • Wymagane uprawnienia UDT
  • Umiejętność pracy zgodnie z procedurami
  • Zaangażowanie i chęć do pracy
  • Gotowość do pracy zmianowej

Zadania:

  • Obsługa wózków widłowych
  • Wydanie i załadunek wyrobów gotowych
  • Rozmieszczanie i potwierdzanie dostępności materiałów i detali w magazynie zgodnie z ustaloną procedurą składowania i systemami potwierdzania dostępności
  • Obsługa sprzętu transportowego zgodnie z posiadanymi uprawnieniami i zasadami użytkowania
  • Składowanie materiałów w magazynie zgodnie z zasadami magazynowania i znakowania opisanymi we właściwych instrukcjach
  • Praca w systemie SAP związana z gospodarką magazynową
  • Ścisła współpraca z działem zaopatrzenia i planowania produkcji w zakresie analizy zapasów
  • Identyfikacja zapasów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials