Magazynier z uprawnieniami UDT - sprawdź co Cię czeka! - Zgierz

łódzkie

Agencja Zatrudnienia KS Service

Opis stanowiska pracy

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli wyróżniasz się:
  • uprawnieniami UDT na wózki widłowe wraz z doświadczeniem
  • gotowością do pracy w systemie trzyzmianowym

Twoje przyszłe zadania:
  • załadunek, rozładunek towarów,
  • kierowanie wózkiem widłowym niskiego składowania

W zamian zyskasz:
  • umowę o pracę od pierwszego dnia
  • pracę w systemie zmianowym (6-14,14-22, 22-6)
  • wynagrodzenie wynoszące: 20zł brutto/h+ dodatki za pracę w godzinach nocnych!
  • bezpłatne obiady
  • wolne weekendy - pracę od poniedziałku do piątku

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Darmowy posiłek
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • System premiowy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i... Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie firmy jest gwarantem skutecznej realizacji procesów rekrutacji w wielu branżach na wszystkich szczeblach kariery zawodowej umożliwiając efektywny dobór personelu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Logistyka , Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców , Praca Praca fizyczna