Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/11/2017.

Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe

Chociwel, Strzelin, dolnośląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • kompletowanie zamówień,
  • rozładunek i załadunek towarów,
  • obsługa wózka widłowego,
  • dbanie o porządek w miejscu pracy z zachowaniem standardów firmy,

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia na wózki widłowe,
  • aktualne badania psychotechniczne - warunek konieczny,
  • duża motywacja do pracy i zaangażowanie,
  • dyspozycyjność,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie/umowę o pracę,
  • pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • atrakcyjną stawkę godzinową - 14 zł-17,50 zł brutto/h ,
  • benefity na atrakcyjnych warunkach (multisport, grupowe ubezpieczenie PZU).

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa... personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Produkcja