ManpowerGroup Sp. z o.o.

Magazynier z UDT

Miejsce pracy: Olkusz

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy na stanowisko Magazynier z UDT

WYMAGANIA:

  • Uprawnienia na wózki widłowe 1 WJO
  • Znajomość systemu SAP
  • Komunikatywność i zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość pracy na magazynie
OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie zasadnicze 4500 brutto
  • Dodatek CPS
  • Dodatek za prace w systemie nocnym
  • Pracę w systemie 3 zmianowym (wolne weekendy)
  • Możliwość nadgodzin w soboty 100% płatne
  • Dofinansowanie do przewozów pracowniczych (Olkusz, Bukowno, Klucze, Bolesław, Małobądz)
  • Czyste, bezpieczne miejsce pracy z zapleczem socjalnym
  • Liczne akcje organizowane wewnątrz zakładu – przyjazna atmosfera pracy
  • ManpowerGroup Premium, czyli zniżki do wielu lokali, pizzerii
  • Dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe, karta Multisport
  • Wsparcie ze strony konsultanta Manpower

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Obsługa i zaopatrzenie linii produkcyjnych w surowce na podstawie zamówień z e-kanban
  • Praca na strefie wysyłki produktów gotowych, obsługa owijarki i robota typu MIR
  • Przygotowywanie surowców do wysyłki
  • Ewakuacja palet odpadowych i odpadów z linii produkcyjnych
  • Czynny udział w inwentaryzacji ciągłej i rocznej
  • Wydania palet i pudełek z wysokiego składowania na produkcję

Miejsce pracy: Bukowno

Nr ref.: MAG/5334/JST
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials