Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • rozładunek/załadunek aut ręczny lub przy pomocy wózka elektrycznego (nie wymagamy uprawnień)
  • rozlokowanie przyjętego towaru w magazynie;
  • systemowe przyjęcie i wydanie towaru.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B.;
  • dyspozycyjność do pracy po 8-10 godzin dziennie;
  • doświadczenie w pracy w magazynie;
  • zaangażowanie i systematyczność;
  • swobodny dojazd na ul. Inwestycyjną w Sosnowcu, gdzie mieści się magazyn.

Oferujemy:

  • stawkę: 18,50 zł brutto/h;
  • na start umowę zlecenie, po 3 miesiącach możliwość przejścia na umowę o pracę;
  • zatrudnienie w systemie 3-zmianowym;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin.

Prezentacja firmy

Agencja zatrudnienia PowerJobs (nr KRAZ 11749) świadczy usługi w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy