Magazynier - z prawem jazdy kat. B i/lub UDT

Gliwice, śląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Magazynier - Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Gliwice

Zakres obowiązków:
-przemieszczanie pojemników wózkiem widłowym,
-kompletacja zamówień,
-dekompozycja pojemników.

Oferujemy:
-zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę tymczasową,
-pracę w systemie dwuzmianowym,
-wynagrodzenie podstawowe + premie,
-dla zainteresowanych ubezpieczenie grupowe i program Multisport.

Wymagania

Wymagania:
-doświadczenie w pracy na magazynie,
-prawo jazdy kat. B,
-uprawnienia na wózki widłowe (UDT) - mile widziane.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Przedział wynagrodzenia:
2.700,00 zł - 3.310,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
premia frekwencyjna oraz regulaminowa
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie