Magazynier z obsługą wózków widłowych

Komorniki, wielkopolskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta poszukujemy doświadczonych pracowników do pracy w magazynie w Komornikach.

Zakres obowiązków:

przyjęcie i wydanie towaru
rozładunek oraz przyjęcie ilościowe towaru
kontrola stanów magazynowych
prowadzenie dokumentacji magazynowej

Od kandydatów oczekujemy:

wykształcenia m.in. zawodowego
minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych - II WJO
umiejętności pracy w zespole
znajomości dokumentów magazynowych

Oferujemy:

umowę o pracę
miłą atmosferę pracy w dobrze zgranym zespole
możliwość uzyskania premii
pracę od poniedziałku do piątku na jedną zmianę - 8-16

Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne