Magazynier - wysokie zarobki / premia / dobry dojazd

Agencja Zatrudnienia KS Service

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Oczekiwania:

  • uprawnienia na wózki widłowe z UDT
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność obsługi komputera

Zakres obowiązków:

  • załadunek i rozładunek towaru
  • wydawanie towaru dostawcom
  • rozmieszczanie towaru na magazynie

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • solidne wynagrodzenie zasadnicze + premia miesięczna
  • atrakcyjna premia roczna
  • możliwość dodatkowo płatnych nadgodzin
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • możliwość zatrudnienia u Klienta po okresie próbnym
  • dobry dojazd do pracy komunikacją miejską

Zacznij pracę z nami od przesłania swojego CV!

Zapraszamy do kontaktu tel. pod nr tel. 506 561 604 oraz do biura w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 31 lok. 27.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.