Agencja Zatrudnienia KS Service

Magazynier - wynagrodzenie do 3680 zł brutto / jedna zmiana

Miejsce pracy: Wrocław, Kobierzyce, Magnice, Bielany Wrocławskie, Tyniec Mały,

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • umowę o pracę od pierwszego dnia
  • wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 3200 zł brutto
  • premię miesięczną nawet do 480 zł brutto
  • wolne weekendy - pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 16-24
  • możliwość skorzystania z bezpłatnego transportu pracowniczego
  • kompleksowe szkolenie wdrażające w obowiązki
  • terminowe wynagrodzenie i przejrzyste warunki współpracy
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego, które zaprocentuje w przyszłości

Zadania, jakie na Ciebie czekają to:

  • załadunek paczek na auto
  • kontrola jakości przesyłek

Nasze oczekiwania to:

  • chęć do pracy i zaangażowanie
  • samodzielność w działaniu
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.