Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/10/2018.

Magazynier w Niemczech

Niemcy, zagranica

Contrain Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej Contrain Poland 5612

Zakres prac

• kompletowanie zamówień na magazynie

• przygotowywanie towaru do wysyłki

• wyszukiwanie towarów według określonego klucza

• zbieranie zamówień za pomocą skanera

• obsługa akumulatorowego wózka jezdniowego

• Start pracy – listopad

Wymagania

Wymagania

• odpowiedzialność oraz chęci do pracy

• dyspozycyjność do pracy od października 2017 oraz w okresie świąt Bożonarodzeniowych

• umiejętność szybkiego uczenia się

• gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy

• legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

• atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane w walucie (€)

• możliwość długotrwałej współpracy i zdobycia nowych doświadczeń w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• wsparcie przy organizacji transportu do/z/na terenie kraju wykonywanej pracy

• zakwaterowanie w kraju wykonywanej pracy

• wsparcie polskojęzycznego opiekuna w kraju wykonywanej pracy

Contrain Poland Sp. z o. o. (APT nr 5612) to agencja pracy tymczasowej, która powstała z... myślą o ludziach. Od prawie dwudziestu lat służymy pomocą naszym Klientom w efektywnym pozyskiwaniu i zarządzaniu wykwalifikowaną kadrą różnego szczebla na najwyższym poziomie jakości. Dzięki nam już ponad 17 tysięcy osób znalazło dla siebie miejsce pracy.

Jesteśmy członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia i Inicjatywy Mobilności Pracy, co potwierdza, że warto nam zaufać. Współpracujemy z ponad 100 przedsiębiorstwami z Polski, Holandii, Niemiec działającymi w branży produkcyjnej, logistycznej, przemysłowej, ogrodniczej i rolniczej.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego kandydata, stąd też możecie skorzystać również z doradztwa personalnego udzielanego przez Nasz dział Rekrutacji.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Przedział wynagrodzenia:
1,00 zł - 1,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka