Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 15/12/2017.

Magazynier w Niemczech

Niemcy, zagranica

Contrain Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej Contrain Poland 5612

Zakres prac

• kompletowanie zamówień na magazynie

• przygotowywanie towaru do wysyłki

• wyszukiwanie towarów według określonego klucza

• zbieranie zamówień za pomocą skanera

• obsługa akumulatorowego wózka jezdniowego

• Start pracy – listopad

Wymagania

Wymagania

• odpowiedzialność oraz chęci do pracy

• dyspozycyjność do pracy od października 2017 oraz w okresie świąt Bożonarodzeniowych

• umiejętność szybkiego uczenia się

• gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy

• legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

• atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane w walucie (€)

• możliwość długotrwałej współpracy i zdobycia nowych doświadczeń w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• wsparcie przy organizacji transportu do/z/na terenie kraju wykonywanej pracy

• zakwaterowanie w kraju wykonywanej pracy

• wsparcie polskojęzycznego opiekuna w kraju wykonywanej pracy

Grupa Contrain, działająca w Polsce od 1998 roku, jest częścią polsko-holenderskiej... grupy kapitałowej.

Świadczymy usługi w zakresie zarządzania i zatrudniania wykwalifikowanej kadry różnego szczebla głównie w branży rolnej, spożywczej i produkcyjnej.

Współpracujemy z klientami w Polsce, Holandii, Niemczech i Szwajcarii.
Posiadamy polskie i holenderskie certyfikaty, które potwierdzają naszą rzetelność i działalność w oparciu o legalne rozwiązania.

www.contrain.pl
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Przedział wynagrodzenia:
1,00 zł - 1,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka