Magazynier w Niemczech - bez j. niemieckiego!

Kassel, zagranica

Grupa Ideal

Opis stanowiska pracy

Poszukujesz nowej pracy za granicą? Chcesz wyjechać do pracy, lecz obawiasz się organizacji wyjazdu? Spróbuj swoich sił z IDEAL, a my zaopiekujemy się Tobą i pomożemy we wszelkich formalnościach.

W Ideal Work mamy dla Ciebie oferty pracy przez cały rok! Zacznij pracę już teraz i pracuj tak długo, jak chcesz!

WYNAGRODZENIE:

  • 1300 EUR - 1500 EUR netto (na rękę) miesięcznie za 150-160 przepracowanych godzin
  • gwarantowana liczba godzin + możliwość dodatkowo płatnych nadgodzin
  • 100 euro miesięcznie netto dla kierowców busa

ZAKWATEROWANIE I DOJAZD:

  • 2-3 os. pokoje
  • pomoc w zorganizowaniu transportu z Polski do Niemiec (możliwość kredytowania przejazdu)

STAWIAMY NA BEZPIECZEŃSTWO:

  • Bezpieczne zakwaterowanie: sukcesywnie wyposażamy mieszkania i domy w środki do dezynfekcji rąk oraz informacje o zaleceniach służb sanitarno-epidemiologicznych
  • Spokojna głowa: każdy nasz pracownik ma prawo do bezpłatnego leczenia oraz pełnej opieki zdrowotnej na terenie Niemiec (ZUS + prywatne ubezpieczenie zdrowotne).
  • Dodatkowe ubezpieczenie: nasi pracownicy oprócz standardowego ubezpieczenia są objęci dodatkowym ubezpieczeniem podróży zagranicznych

Jesteśmy grupą polskich firm specjalizującą się w rekrutacji i rozwoju pracowników, przede... wszystkim na terenie Polski i w krajach Unii Europejskiej.
Nasz zespół tworzą specjaliści z zakresu rekrutacji, kadr i płac, szkoleń i rozwoju pracowników.
Dzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem zarówno z osobami rekrutowanymi jak i z naszymi kontrahentami. Każdego dnia przygotowujemy kolejne miejsca pracy i kolejnych dopasowanych do nich pracowników.

W ostatnich latach prężnie rozwinęliśmy rekrutację pracowników tymczasowych do pracy w Polsce i Niemczech, przede wszystkim w branży logistycznej i szeroko pojętej produkcji.

Nasza specjalizacja w zakresie pracy tymczasowej i stałej, opiekunów dla seniorów, kurierów i outsourcingu procesów zaowocowała połączeniem pracodawców z tysiącami nowych pracowników.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Przedział wynagrodzenia:
7.000,00 zł - 9.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna