Magazynier w Łodzi bez doświadczenia - 17 zł/h , praca od 8 do 16

Agencja Zatrudnienia KS Service

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź
Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową (pierwsza umowa na okres 3 miesięcy)
  • stawkę 17 zł/h brutto
  • pracę na jedną zmianę
  • gwarancję wypłat w terminie
  • opiekę Koordynatora na każdym etapie zatrudnienia

Zadania:
  • foliowanie/ układaniem kartonów
  • przenoszenie paczek ważących do 30 kg

Wymagania:
  • dyspozycyjność do pracy w godzinach: 08:00 – 16:00
  • sprawność fizyczna

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Sprzęt do pracy
  • Umowa o pracę
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.