Magazynier w firmie kurierskiej - jedna stała zmiana

Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Łódź, łódzkie

Od: Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
Miejsce pracy: Łódź

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego (KRAZ nr 12861) poszukuję pracowników na stanowisko:

MAGAZYNIER

ŁÓDŹ - TEOFILÓW PRZEMYSŁOWY

Praca w systemie JEDNOZMIANOWYM- wolne weekendy

od poniedziałku do piątku w godz. 15:00 - 23:00

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez firmę,
  • 30% dodatku za pracę w godz. nocnych,
  • PREMIE regulaminowe oraz uznaniowe przyznawane co miesiąc,
  • pracę pełnoetatową,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • pakiet sportowy, ubezpieczenie NNW, system poleceń pracowników,

Zakres zadań:

  • ręczny rozładunek/ załadunek transportu,
  • skanowanie paczek kurierskich,
  • sortowanie oraz przydzielanie przesyłek do odpowiedniego kierunku.

Poszukujemy pracowników długoterminowych, zainteresowanych podjęciem zatrudnienia od zaraz!

Nie wymagamy uprawnień na wózki widłowe.

Doświadczenie w pracach fizycznych jest mile widziane.

TA PRACA JEST DLA CIEBIE?

WYŚLIJ SMS O TREŚCI TEMPUSPOP oraz IMIĘ

NA NUMER 731-787-888; 501-322-674

ZADZWONIMY DO CIEBIE!

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przysyłanie CV bądź o stawienie się w Agencji Tempus A przy ul. Piotrkowskiej 55 w Łodzi, w godzinach 10:00-16:00 (od poniedziałku do piątku) wraz z dokumentami aplikacyjnymi.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy