Magazynier w fabryce czekolady

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Brzeg, opolskie

Miejsce pracy: Brzeg

Oferujemy:

  • Pracę od zaraz w międzynarodowej firmie w Skarbimierzu
  • Umowę o pracę na pełny etat bezpośrednio z naszym Klientem
  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe + premie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Bezpłatny transport pracowniczy z: Brzegu, Nysy i okolic, Grodkowa, Lewina Brzeskiego, Wiązowa, Namysłowa, Oławy, Mąkoszyc, Łukowic Brzeskich i wielu innych miejscowości
  • Pakiet benefitów (karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie posiłków, pracowniczy program emerytalny)
  • Możliwość rozwoju oraz liczne szkolenia

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera

Zadania:

  • Obsługa dostaw i wysyłek magazynowych
  • Rozładunek dostarczonych towarów
  • Wydawanie towarów i przyjmowanie z produkcji
  • Kontrola zapasów magazynowych i zapewnienie zgodności stanów magazynowych
  • Sporządzanie dokumentacji magazynowej i transportowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy