Magazynier w Dziale Odzieży

Skawina, małopolskie

ATERIMA

Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków należeć będzie:
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki
  • Pakowanie i sortowanie wyprodukowanych elementów

  • Masz zdolności manualne i techniczne
  • Lubisz działać w zgranym zespole
  • Nie masz przeciwwskazań do pracy stojącej
  • Jesteś gotowy podjąć zlecenie od zaraz

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie- umowę zlecenie od zaraz z możliwością związania się z firmą na stałe
  • Nowe, wyższe wynagrodzenie zawsze na czas: od 16zł/h brutto
  • Zlecenie od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub 10-18
  • Premię za polecenie pracownika- do 300 zł brutto
  • Paczki świąteczne
  • Owoce raz w miesiącu
  • Odzież roboczą

ATERIMA WORK jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia,... wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 16455, właściciel brandu Grupa ATERIMA Sp. z o.o. Sp.k. W ATERIMA WORK oferując pracę w Polsce, stawiamy na skuteczność i bezpieczeństwo. Rekrutujemy pracowników na wszystkich poziomach stanowisk. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów, jak również osób uczących się i studentów, którzy szukają pracy dorywczej. W ATERIMA WORK posiadamy ogłoszenia o pracę z różnych branż i na terenie całego kraju.
Aktualne oferty pracy znaleźć można zawsze na stronie internetowej: praca.aterima-work.pl.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie