Magazynier (uprawnienia na ładowarkę)

Gi Group Sp. z o.o.

Zabrze, śląskie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Miejsce pracy: Zabrze

Zakres obowiązków:

- prace magazynowe,
- układanie towarów za pomocą ładowarki,
- odbieranie przesyłek,
- zbieranie zamówień.

Wymagania:

- uprawnienia na ładowarkę lub koparko-ładowarkę (WARUNEK KONIECZNY),
- gotowość do pracy na 2 zmiany (6-14, 14-22),
- doświadczenie w pracy na magazynie.

Nasz Klient oferuje:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do doświadczenia Kandydata,
- dofinansowanie do dodatkowego ubezpieczenia na życie,
- miłą atmosferę pracy,
- możliwość rozpoczęcia pracy OD ZARAZ.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.