Magazynier - rekrutacja online

HRK S.A.

Konin, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

HRK S.A. dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkującej maszyny, poszukuje osoby na stanowisko:

MagazynierMiejsce pracy: Konin

Zadania:

  • przyjmowanie i wydawanie towarów zgodnie z obowiązującymi procedurami magazynowymi
  • transport i magazynowanie towarów
  • kompletowanie towaru zgodnie z zamówieniami
  • właściwe umieszczenie towarów na powierzchni magazynu

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie średnie
  • znajomość systemu ERP lub innego do zarządzania pacą magazynów
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych wysokopodnośnikowych 1WJO
  • uprawnienia do obsługi suwnicy sterowanej z poz. 0
  • mile widziana znajomość j. niemieckiego
  • umiejętności analityczne
  • umiejętność pracy w zespole
  • skrupulatność i sumienność
  • możliwość pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • stabilizację zatrudnienia w międzynarodwej firmie działającej w Polsce od 15 lat
  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę w oparciu o umowę o pracę
  • bardzo dobre warunki pracy
  • świadczenia ZFŚS
  • wynagrodzenie odekwatne do kompetencji
  • bardzo dobrą atmosferę pracy
  • wsparcie zespołu specjalistów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.