Opis stanowiska pracy

Oferta:

  • Praca od pon. do pt., na 1 lub 2 zmiany
  • Wynagrodzenie 19,00 zł brutto/ godz.
  • Praca na magazynie w Katowicach Zawodziu
  • Przyjazna atmosfera

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku przy kompletacji towaru
  • Ważna książeczka sanepidowska
  • Sumienność i dokładność

Zadania:

  • Kompletacja zamówień do wysyłki
  • Pakowaniu zamówionych produktów dla klientów
  • Oklejanie i etykietowanie kartonów
  • Przyjęcie i wysyłka towaru
  • Rozładunek oraz rozlokowanie towaru

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku... wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie