Magazynier - pracownik przy kompletacji zamówień KOMORNIKI

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki w magazynie:
• Prace związane z kompletacją zamówień
• kontrola jakości surowców w magazynie
• przygotowanie palety do wysyłki
• inne prace zlecone w magazynie

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe 19,08 zł/h (19,08*168h = 3 205 zł/mc)
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowe o prace
• Stałą pracę z możliwością rozwoju
• Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie notowanej na GPW

Wymagania:
• Dyspozycyjność, praca w godz. 12:00-20:00 od poniedziałku do piątku
• Umiejętności pracy w zespole
• Dokładności i sumienności

Zainteresowanych ofertą pracy zachęcamy do aplikowania za pośrednictwem portalu lub osobiście biurze przy ul. Towarowej 35, V piętro lub telefonicznie 790-790-446.