Opis stanowiska pracy

Oferta:

  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Stawka godzinowa 18,30 zł brutto, premia frekwencyjna oraz premia kwartalna
  • Dodatkowe premie za sobotę
  • Praca na 1 zmianę!
  • Możliwość przystąpienia do programu benefitów: karta MultiSport, PZU
  • Po okresie 6 miesięcy możliwość przejścia w struktury firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy na magazynie
  • Jeśli posiadasz uprawnienia do obsługi wózka widłowego, będzie to dodatkowym atutem (nie jest to warunek konieczny)

Zadania:

  • Przygotowywanie na magazynie elementów niezbędnych do realizacji procesu na wydziale produkcji
  • Składowanie oraz obieg towarów zgodnie z wymaganą dokumentacją
  • Przyjęcia na magazyn i rejestrowanie w systemie produktów gotowych
  • Przepakowywanie detalu

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku... wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/06/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie