ManpowerGroup Sp. z o.o.

Magazynier/ Pracownik magazynowo-gospodarczy

Miejsce pracy: Lublin, Świdnik, Mełgiew, Bełżyce, Kalinówka

Miejsce pracy: Lublin

Oferta:

  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z naszym Klientem (proces rekrutacji prowadzony przez Agencję Manpower)
  • Praca w godzinach 8.00-16.00
  • Miesięczne wynagrodzenie brutto - ok. 5 tys. PLN
  • Przewidywane premie (roczna, kwartalna, etc.); premia roczna ok. 50% wynagrodzenia miesięcznego

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku magazyniera lub pokrewnym
  • Dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakietu Microsoft Office, praca z programem do obsługi magazynu
  • Prawo jazdy kat. B/ umiejętność obsługi wózków widłowych
  • Dyspozycja do podjęcia pracy od stycznia 2022

Zadanie kluczowe:

  • Przygotowanie towarów do wysyłki
  • Załadunek i rozładunek towarów
  • Wydawanie towaru z magazynu
  • Kontrola stanu magazynowego
  • Obsługa modułu do kontroli magazynu

Zadania uzupełniające:

  • Utrzymywanie wymaganego stanu technicznego maszyn i urządzeń
  • Zakupy środków utrzymania warsztatu
  • Nadzór nad terminami przeglądów pojazdów
  • Utrzymani porządku i czystości w magazynie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials