Magazynier / praca w godz. 6:00-10:00 / też dla studentów

Agencja Zatrudnienia KS Service

Gdańsk, Straszyn, Pruszcz Gdański, Borkowo, Goszyn, pomorskie

Miejsce pracy: Gdańsk, Straszyn, Pruszcz Gdański, Borkowo, Goszyn

Miejsce pracy: Straszyn

OFERUJEMY:

Gwarantujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (1/2 etatu), atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe w kwocie 1600 zł brutto oraz nawet 15% premii miesięcznie. Praca odbywa się w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach porannych (6:00 - 10:00). Zapewniamy odpowiednie przeszkolenie do pracy i możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w uznanej na rynku firmie, będącej pionierem w branży logistycznej.

ISTOTNE NA STANOWISKU:

Nie wymagamy doświadczenia! Od kandydatów oczekujemy umiejętności pracy w zespole i dobrej kondycji fizycznej. Poszukujemy osób gotowych do podjęcia natychmiastowej współpracy.

NAJWAŻNIEJSZE ZADANIA:

Do głównych obowiązków należeć będzie: załadunek i rozładunek kontenerów, zachowanie czystości i porządku na terenie magazynu oraz inne prace zlecone przez przełożonego.

Czekamy właśnie na Ciebie:

  • kliknij teraz przycisk "aplikuj"
  • zadzwoń: 503 075 956
  • napisz e-mail: k.stefaniak@ksservice.pl
  • zapraszamy do naszego biura: KS Service Oddział w Poznaniu, ul. Libelta 22/5, 60-101 Poznań

Nie zwlekaj, zgłoś się już teraz - praca od zaraz!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.