Magazynier - Praca na klimatyzowanej i nowoczesnej hali magazynowej.

Metkom Sp. z o.o.

39-200 Dębica, podkarpackie

Metkom  Sp. z o.o.

Miejsce pracy: 39-200 Dębica

Opis stanowiska pracy

  • przyjmowanie towaru na magazyn z linii produkcyjnych,
  • rozmieszczenie towaru na  magazynie,
  • przygotowanie dostaw i wydawanie towaru z magazynu,

 Oferujemy:

  • umowę o pracę i terminowe wynagrodzenie,
  • profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy,
  • pracę w branży motoryzacyjnej,
  • szkolenia stacjonarne i on-line,
  • możliwość udziału w programach rozwojowych,
  • przewidywalny grafik,
  • możliwość włączenia się w inicjatywy organizowane przez naszą firmę,

Dlaczego warto pracować dla Nas ? :

  • praca w komfortowych warunkach,
  • posiadamy 22 letnie doświadczenie w branży,
  • działamy w pięciu miastach w Polsce,
  • pracując z nami będziesz częścią zgranego 120 osobowego zespołu zadowolonych pracowników i będziesz pracować w przyjaznej atmosferze,
  • bądź Eco razem z nami,

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego (certyfikat ukończenia kursu) / WYMAGANE UDT (Urząd Dozoru Technicznego),
  • gotowość do pracy w systemie III zmianowym,
  • chęci do pracy i sumienności,