MAGAZYNIER - pół etatu

Łódź, łódzkie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Twoje zadania:

  • Przygotowywanie, pakowanie wysyłek
  • Uzupełnianie dokumentacji
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Obsługa komputera

Oferujemy:

  • Pracę poniedziałek - czwartek, w godzinach 8 -13
  • Umowę o pracę lub zlecenie - wybierz co wolisz,
  • Dodatki: Karta Sodexu (190 zł/miesiąc), Multisport, pakiety medyczne, dodatkowe ubezpieczenie.

Wymagania:

  • Brak przeciwwskazań do dźwigania (paczki do maks. 20 kg)
  • Umiejętność podstawowej obsługi komputera
  • Znajomość języka angielskiego dodatkowym atutem (część dokumentacji w tym języku).

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Praca na produkcji