ManpowerGroup Sp. z o.o.

Magazynier/Pakowacz

Miejsce pracy: Bieruń

Oferta:

  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Wynagrodzenie zasadnicze 3010 zł brutto
  • Premia frekwencyjna 288 zł brutto
  • Możliwość sfinansowania przez firmę uprawnień UDT oraz przejścia w struktury klienta
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w godzinach 8-16 (1 zmiana)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej

Zadania:

  • Zliczanie i pakowanie detali po kontroli jakości
  • Przygotowywanie wysyłek
  • Obsługa wózka paletowego
  • Uzupełnianie raportu dziennego - Excel
  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy