Magazynier/ Pakowacz/-ka (montażem pomp do basenów i oczek wodnych)

Hobij International Work Force Sp. z o.o.

Holandia, Son en Breugel, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca głównie na stanowisku Magazynier/ Pakowacz/-ka.

Praca w zakładzie, który zajmuje się montażem pomp do basenów i oczek wodnych.

Zakres obowiązków:

  • Pakowanie
  • Kontrola jakości produktów
  • Montaż / składanie/ sklejanie / skręcanie elementów według schematu
  • Zbieranie zamówień
  • Praca na jedną zmianę 8.00-17.00
  • Lokalizacja: Son en Breugel (okolice Eindhoven)

Mile widziane osoby, które posiadają swoje zakwatwerowanie w pobliżu miejsca zakwaterowania.

Wymagania

min. komunikatywna znajomość języka angielskiego,
motywacja i chęć do pracy

Oferujemy:

• stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski,
• pomoc w organizacji transportu do Holandii z naszym zaufanym przewoźnika,
• załatwienie wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem,
• odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne,
• dojazd do pracy dla osób korzystających z zakwaterowania agencyjnego
• możliwość długotrwałej współpracy,
• opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia,
• atrakcyjne wynagrodzenie i stawkę godzinową ,
• cotygodniowe przelewy na Twój rachunek bankowy,
• dodatek wakacyjny i urlopowy,
• dodatki za prace zmianowe oraz w weekendy.

Prezentacja firmy

Poszukujemy do pracy osób zmotywowanych, chętnych do nauki i wyjazdu do ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy