Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Operator wózka widłowego do firmy zajmującej się produkcją materiałów biurowych.

Miejsce pracy: Przecław
Nr ref.: oww/prz/2020

Zadania:
-obsługa wózka jezdniowego (sztaplarka),
-kompletowanie zamówień – praca ze skanerem ręcznym,
-załadunek i rozładunek towarów,
-komisjonowanie towarów (ważenie, oklejanie, sortowanie, skanowanie).

Wymagania

-uprawnienia UDT na wózki jezdniowe podnośnikowe (sztaplarki),
-spostrzegawczość i zdolności logicznego myślenia,
-szybkość i dokładność w wykonywaniu obowiązków,
-dyspozycyjność.

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie,
-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez naszego kontrahenta,
-pracę w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku (w godzinach 6:00-14:00 / 14:00-22:00),
-przyuczenie do pracy,
-bogaty pakiet socjalny (karty Multisport , karty OK System, posiłki itp. ),
-dofinansowanie do wypoczynku, bony z okazji świąt, paczki dla dzieci z ZFŚS,
-możliwość rozwoju,
-zapewniony dojazd i powrót z centrum Szczecina darmowym autobusem pracowniczym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

Prezentacja firmy

HM Serwis Group Sp. z o.o.,
Agencja Zatrudnienia, nr Licencji 15326

jest... zarejestrowanym podmiotem, działającym na europejskim rynku.
Powstaliśmy w ramach połączenia podmiotów HM Serwis i ANTIDOTUM.

Agencja HM Serwis skupiała się na rynku europejskim, zdobywając pozytywne doświadczenia od 2010 roku.
Natomiast Agencja Zatrudnienia ANTIDOTUM była ukierunkowana na polski rynek działając z sukcesami od 2003 roku.
Ściśle współpracując współtworząc rynek agencji zatrudnienia w ostatnich latach, postanowiono zjednoczyć siły pod jednym brandem powołując HM Serwis Group.

Dlaczego my?
Bezustannie się rozwijamy. Nasi pracownicy, regularnie przechodzą szkolenia aby stworzyć prawdziwie prężny zespół, który funkcjonuje wyłącznie dla Państwa potrzeb. Wszelkie podane nam dane przechowywane są i przetwarzane z zachowaniem najwyższych środków bezpieczeństwa, zgodnie z wymaganiami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 133 poz. 883).

Posiadamy wymagane uprawnienia do prowadzenia agencji zatrudnienia
(certyfikat MPiPS) nr Licencji 15326.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie