Magazynier - Operator Wózka Widłowego

Zabrze, Gliwice, Żory, śląskie

Logstor Polska PL

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za kompletowanie materiału oraz dostarczanie go na produkcję
  • przygotowanie surowców do produkcji zgodnie ze zleceniami
  • dbałość o stany magazynowe
  • załadunki i rozładunki wózkiem widłowym

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio pod firmą LOGSTOR
  • wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
  • pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, dofinansowanie do Świąt Bożego Narodzenia oraz Wielkanocnych)
  • pracę w zgranym zespole
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji
  • prywatna opieka medyczna, możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Wymagania:

  • uprawnienia na wózki widłowe oraz wymianę butli
  • dobra organizacja pracy
  • doświadczenie
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • odpowiedzialność, sumienność, terminowość
  • dobra znajomość obsługi komputera

Jesteśmy skandynawskim koncernem, będącym światowym liderem w produkcji systemów rur... preizolowanych dla ciepłownictwa. W Polsce zatrudniamy ponad 600 pracowników. W naszym zespole cenimy ludzi, zachęcamy ich do otwartości, szanujemy różnorodność i oczekujemy kreatywności.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy:
docelowo umowa na czas nieokreślony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
tak
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Praca na produkcji