Magazynier/ Operator wózka widłowego

Akcja Job

Wysogotowo, wielkopolskie

Miejsce pracy: Wysogotowo

Grupa Akcja Job

ALBEDO HR - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 13443

dla swojego Klienta, poszukuje osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

MAGAZYNIER - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy: WYSOGOTOWO

Zakres zadań:

  • Załadunek i rozładunek towaru
  • Kompletacja zamówień przy użyciu skanera
  • Obsługa wózka widłowego wysokiego składowania
  • Wypełnianie dokumentacji przewozowej
  • Rozliczanie kierowców z tras (przyjmowanie zwrotów towarów, palet)
  • Utrzymanie porządku na magazynie

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe; mile widziane średnie
  • Doświadczenie w branży logistycznej min. 1 rok
  • Umiejętność obsługi wózka widłowego oraz uprawnienia na wózki widłowe wysokiego składowania
  • Umiejętność obsługi skanera
  • Znajomość obsługi komputera
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • Motywacja do pracy
  • Sumienność, skrupulatność przy wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Przestrzeganie przepisów BHP oraz zasad panujących w firmie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie miesięczne brutto 3600 zł
  • Pracę od poniedziałku do piątku, w systemie 3 zmianowym(6-14,14-22,22,6)
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.