Magazynier - Operator Wózka Widłowego

Orienta Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko Magazynier - Operator wózka widłowego.

Zakres obowiązków:

  • Rozładunek dostaw oraz przyjęcie ich do magazynu,
  • Lokowanie komponentów na odpowiednie miejsca w magazynie,
  • Kompletowanie wysyłek i zabezpieczanie materiałów przed uszkodzeniem,
  • Kontrolowanie zapasów magazynowych i uczestnictwo w okresowych inwetaryzacjach,
  • Praca z dokumentacją magazynową oraz systemem komputerowym,
  • Przyjmowanie zwrotów.

Wymagania:

  • Min. wykształcenie średnie,
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze gospodarki magazynowej,
  • Uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego,
  • Dyspozycyjność do pracy na 2 zmiany (6-14; 14-22),
  • Znajomość programu Excel w stopniu podstawowym.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę w oparciu o umowę o pracę,
  • Praca od poniedziałku do piątku - wolne weekendy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Zagwarantowany dojazd do i z pracy,
  • Ubezpieczenie grupowe oraz pakiet medyczny.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.